Vítejte na mém Blogu! Můj tento Blog byl o Monster High, ale potom jsem změnila téma na The Sims a potom jsem znovu změnila téma na Monster High, ale nechala jsem téma The Sims. Děkuji za každou návštěvu a každý komentář! Nemusíte na můj Blog chodit a nemusíte na můj Blog psát komentáře, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Červenec 2013

jsem zpět

27. července 2013 v 22:33 | Nessie |  Můj Deník
Ahoj. Jsem zpět z dovolené. Byli jsme na obědě a potom jsme přijeli do hotelu. Šli jsme plavat. A po večeři šli teta s míšou plavat. A potom jsme šli spát. 2. den jsem si dala zmrzlinu a míša taky. 3. den jsme plavali. Včera jsme šli plavat a jeli jsme do města. Prosím, neberte tento článek za vytahování. Děkuji. Přeji Vám hezký den!

nebudu tady

19. července 2013 v 11:21 | Nessie
Ahoj. Zítra jedeme do Mad'arska. Pojede s námi také moje sestřenka Míša a teta. Nebudu tady od 20.7. do 27.7. Prosím, neberte tento článek za vytahování. Děkuji. Přeji Vám hezký den!

Míšina promoce

3. července 2013 v 13:30 | Nessie |  Můj Deník
Ahoj. Včera jsem byla na promoci mojí sestřenice Míši. Dali jsme Míše dárky, i já jsem dala Míše dárek. Potom jsme šli do restaurace. Potom jsme jeli domů. Prosím, neberte tento článek za vytahování. Děkuji. Přeji Vám hezký den!