Vítejte na mém Blogu! Můj tento Blog byl o Monster High, ale potom jsem změnila téma na The Sims a potom jsem znovu změnila téma na Monster High, ale nechala jsem téma The Sims. Děkuji za každou návštěvu a každý komentář! Nemusíte na můj Blog chodit a nemusíte na můj Blog psát komentáře, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Září 2015

Mohou Křest'ané slavit Halloween?

30. září 2015 v 15:02 | Miranda Blue
Zdroje, které jsem použila do tohoto článku:

Ahoj. Na počítači jsem se koukala, jestli mohou Křest'ané slavit Halloween. Já vím že se slaví v Americe a Anglií, ale mně to zajímalo. Zjistila jsem že je to démonský svátek nebo podobně, ale říkala jsem si, že když to je svátek Svatých, proč by to měl být démonský svátek? A tak jsem začala hledat na počítači. Někteří Křest'ané nechtějí slavit Halloween, protože je to svátek, který má pohanský původ a je to démonický svátek. Ale někteří ho slaví, ale tak že to není tak démonické. Není nic špatného se převléct za Halloween třeba v kostýmu princezny. Předvečer všech svatých (Halloween) a pohanský svátek Sahamian nejsou stejné. Hallowween je podobný jako jsou u nás Dušičky. Se Sahamianem je často Halloween spojován, ale nejsou stejné. Dne 31. Října a 1. Listopadu řekl Gregory třetí, at' se oblékají jako svatí, je to svátek Svatých a ne Sahamain. Vánoce a Halloween měli pohanské původy, ale to neznamená, že je nemůžeme slavit. Halloween nemusí být tak démonický a zlý. Proto ho můžeme slavit. Ale je to samozdřejmě na Vás. Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, ale nemusíte si ho číst.

Mám narozeniny

17. září 2015 v 17:19 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Dnes mám narozeniny. K narozeninám jsem dostala od mé sestřenky Maky narozeninové přání a oblečení. Od mé sestřenky Míši jsem dostala lak na nehty, potom jsem dostala oblečení. Prosím, neberte tento článek za vytahování. Děkuji. Děkuji také, že jste si tento článek přečetli, ale nemusíte si ho číst. Přeji Vám hezký den!