Vítejte na mém Blogu! Můj tento Blog byl o Monster High, ale potom jsem změnila téma na The Sims a potom jsem znovu změnila téma na Monster High, ale nechala jsem téma The Sims. Děkuji za každou návštěvu a každý komentář! Nemusíte na můj Blog chodit a nemusíte na můj Blog psát komentáře, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Říjen 2015

Moje obrázky ze hry The Sims Siminky v lázních

27. října 2015 v 17:05 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Dnes jsem se rozhodla dát na můj Blog moje obrázky ze hry The Sims. Prosím, neberte za vytahování že mám hru The Sims, herní balíček návštěva v lázních, kolekci Perfektní Pato a kolekci Přepychový večírek. Děkuji. Siminky navštívily lázně. Před tím, než tam kde jsem postavila lázně, tam stál dům, který vyrobila asi firma který vyrábí hru The Sims, já jsem ho zbourala a postavila jsem tam lázně. Obrázky jsem zmenšila.
Siminky, které jsem nevyrobila já, možná je vytvořila firma, která vyrábí hru The Sims dělají masáž mým Siminkám.
Moje Siminka, kterou jsem nevyrobila já, kterou možná vyrobila firma, která vyrábí hru The Sims, dělá masáž rukou mojí Simince Michaele.
Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Míša má svátek

19. října 2015 v 14:27 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Dnes má moje sestřenka Míša svátek. Už jsem Míše přála a dala jsem Míše dárek. A přeji Míše vše nejlepší ke svátku. Přeji Vám hezký den! Prosím, neberte tento článek za vytahování. Děkuji. Děkuji, že jste si tento článek přečetli. Nemusíte si tento článek číst, ale děkuji. Přeji všem kteří mají dnes svátek vše nejlepší!

Moje obrázky ze hry The Sims

15. října 2015 v 15:53 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Dnes jsem se rozhodla, dát na svůj Blog obrázky ze hry The Sims. Obrázky jsem zmenšila. Dříve tam stál dům , který vyrobila asi firma která hru The Sims vyrábí, já jsem ho zbourala a nastěhovala jsem tam moje Siminky a přejmenovala jsem jejich dům na Horákovy. Siminky Michaela a Markéta jsou sestry. Mají aspiraci Mixoložky a mají vlastnost Milovnice přírody.
Michaela trénuje přípravu drinků.
Prosím, neberte za vytahování, že mám hru The Sims, kolekci Perfektní Patio, kolekci Přepychový Večírek a herní balíček Návštěva V Lázních. Děkuji. Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Míšina promoce

14. října 2015 v 19:38 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Dnes měla moje sestřenice Míša zase po dvou letech promoci. Dali jsme Míše dárky, i já jsem Míše dala dárek. Potom jsme šli do restaurace. Prosím, neberte tento článek za vytahování. Děkuji. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, ale nemusíte si ho číst. Přeji Vám hezký den!

The Sims

9. října 2015 v 15:15 | Miranda Blue
Ahoj! Prosím, neberte za vytahování, že mám hru The Sims. Děkuji. Napadlo, mně, že by můj Blog mohl být o The Sims. Budu na svůj Blog psát, třeba že moje Siminky navštívily lázně, mám herní balíček Návštěva v lázních, prosím, neberte to za vytahování. Děkuji. Nevadí Vám, že můj Blog bude o The Sims? Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli. Nemusíte si ho číst, ale děkuji.