Vítejte na mém Blogu! Můj tento Blog byl o Monster High, ale potom jsem změnila téma na The Sims a potom jsem znovu změnila téma na Monster High, ale nechala jsem téma The Sims. Děkuji za každou návštěvu a každý komentář! Nemusíte na můj Blog chodit a nemusíte na můj Blog psát komentáře, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Listopad 2015

Moje obrázky ze hry The Sims Siminky slaví Halloween

21. listopadu 2015 v 7:25 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Já vím, že už Halloween byl, ale včera jsem dostala The Sims sadu 2, kde je herní balíček Únik Do Přírody, kolekce Báječná Kuchyně a kolekce Strašidelné Věcičky. Prosím, neberte to za vytahování. Děkuji. Prosím, neberte za vytahování, že mám hru The Sims, sadu The Sims 1 a sadu The Sims 2. Děkuji. Siminkám jsem dala nové oblečení, je to takový jejich Halloweenský kostým. Obrázky jsem zmenšila. Tam kde moje Siminky bydlí stál dům který vyrobila asi firma, která vyrábí hru The Sims, já jsem ho zbourala a postavila jsem jim nový dům, nastěhovala jsem tam moje Siminky a přejmenovala jsem ho na Horákovy.
Moje Siminka Markéta vyřezává dýni.
Moje Siminka Michaela si nabízí dobrůtku.
Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli. Nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Mám svátek

20. listopadu 2015 v 17:03 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Dnes přišly teta a moje sestřenka Maky. Moje sestřenka Míša přijít nemohla, protože dělala zkoušku, ale už mi gratulovala. Děkuji. Dostala jsem čokoládové bonbony, čokoládu, oblečení a The Sims herní balíček 2. Prosím, neberte tento článek za vytahování. Děkuji. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, ale nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji všem, kteří mají dnes svátek vše nejlepší. Přeji Vám hezký den!

Moje obrázky ze hry The Sims Siminky zahradničí

10. listopadu 2015 v 17:07 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Dnes jsem se rozhodla dát na tento můj Blog obrázky ze hry The Sims, jak moje Siminky zahradničí. Prosím, neberte za vytahování, že mám hru The Sims, herní balíček Návštěva V Lázních, kolekci Perfektní Patio a kolekci Přepychový večírek. Děkuji. Tam, kde Siminky bydlí stál dům který vytvořila asi firma, která vyrábí hru The Sims, já jsem ho zbourala a postavila jsem nový dům a nastěhovala jsem tam moje Siminky. A dům jsem přejmenovala na Horákovy. Obrázky jsem zmenšila.
Moje Siminka Michaela zalévá Sedmikrásku, která ještě nevyrostla.
A tady po několika Simíkovských dnech Sedmikráska vyrostla.
Po několika dalších Simíkovských dnech sedmikráska vykvetla.
Přeji Vám hezký den! Prosím, neberte za vytahování, že mám hru The Sims, že mám herní balíček Návštěva v lázních, kolekci Perfektní Patio a kolekci Přepychový Večírek. Děkuji. Děkuji také, že jste si tento článek přečetli, ale nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Moje obrázky The Sims Siminky slaví narozeniny

8. listopadu 2015 v 10:08 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Rozhodla jsem se na svůj Blog dát moje obrázky ze hry The Sims. Moje Siminky bydlejí tam, kde stál dům, který asi vyrobila ta firma, která hru The Sims vyrábí, já jsem ho zbourala a nastěhovala jsem tam moje Siminky a přejmenovala jsem dům na Horákovy. Také jsem zbourala nějaký dům, který asi vytvořila firma která vyrábí hru The Sims, já jsem tam postavila bar. Obrázky jsem zmenšila. Markéta a Michaela oslavovaly narozeniny. Musela jsem se seznámit s nějakými jinými Simínky které vytvořila asi firma, která vyrábí hru The Sims, které jsem potom pozvala, aby mohli uspořádat narozeninový večírek, protože Simíků hostů na narozenivém večírku, večírku atd. musí být minimálně dva a obě Siminky byli narozeninové oslavenkyně a tak se seznámily s jinými Simíky, které vytvořila asi firma, která vyrábí The Sims, tak jsem ale rozhodla jsem se na svůj Blog dát obrázky mých Siminek, které jsem si vytvořila já.
Přeji Vám hezký den! Prosím, neberte za vytahování, že mám hru The Sims, kolekci Přepychový večírek, herní balíček Návštěva v lázních a kolekci Perfektní Patio. Děkuji. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, ale nemusíte si ho číst. Děkuji.