Vítejte na mém Blogu! Můj tento Blog byl o Monster High, ale potom jsem změnila téma na The Sims a potom jsem znovu změnila téma na Monster High, ale nechala jsem téma The Sims. Děkuji za každou návštěvu a každý komentář! Nemusíte na můj Blog chodit a nemusíte na můj Blog psát komentáře, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Prosinec 2015

Silvestr

31. prosince 2015 v 10:19 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Dnes je Silvestr. Přeji Vám hezký Silvestr a hezký nový rok! Děkuji, že jste si tenro článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Moje obrázky ze hry The Sims siminky prodávají

28. prosince 2015 v 15:10 | MIranda Blue |  The Sims
Ahoj! Moje Siminky si založily obchod a prodávaly. Obrázky jsem zmenšila.
Moje Siminka Michaela prodává oblečení Simince, kterou jsem nevyrobila já, ale možná tuto Siminku vyrobila firma, která vyrábí hru The Sims.
Prosím, neberte za vytahování že mám hru The Sims, sadu The Sims 1, sadu The Sims 2 a rozšíření Hurá do Práce. Děkuji. Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Moje obrázky ze hry The Sims Siminky oslavují Vánoce

25. prosince 2015 v 11:15 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Dnes jsem se rozhodla dát sem moje obrázek ze hry The Sims, jak moje Siminky oslavují Vánoce. Založila jsem si novou rodinu, tak tady jsou fotky mých nových Siminek jak oslavují Vánoce. Prosím, neberte za vytahování že mám hru The Sims. Děkuji. Obrázek jsem zmenšila.
Přeji Vám hezký den!

Co jsem dostala k Vánocům

24. prosince 2015 v 18:59 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Dnes jsou Vánoce. Přeji Vám veselé Vánoce! Do komentářů mi můžete napsat, co jste dostali Vy. Já jsem dostala oblečení, The Sims rozšíření Hurá Do Práce a notebook. Prosím, neberte tento článek za vytahování. Děkuji. Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Vánoce

24. prosince 2015 v 8:53 | Miranda Blue
Ahoj! Dnes jsou Vánoce a já Vám přeji Veselé Vánoce! Také Vám přeji hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Moje obrázky ze hry The Sims Siminky byly na dovolené

15. prosince 2015 v 15:09 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Dnes jsem se rozhodla dát na můj Blog obrázky ze hry The Sims. Moje Siminky byly na dovolené. Obrázky jsem zmenšila.Tam kde moje Siminky bydlí, tak tam stál dům který vytvořila asi firma, která vyrábí hru The Sims, já jsem ho zbourala a postavila jsem nový a přejmenovala jsem ho na Horákovy. A tam, kam moje Siminky jely na dovolenou, tam stál srub a já jsem ho zbourala a postavila jsem nový a přejmenovala jsem ho na srub. Prosím, neberte za vytahování že mám hru The Sims, The Sims herní balíček 1 a The Sims herní balíček 2. Děkuji.
Moje Siminky pozorovaly mraky.

Moje Siminka Michaela šla na tůru.
Moje Siminka Markéta tráví čas u ohně a moje Siminka Michaela opéká Maršmelák.
Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Mikuláš

6. prosince 2015 v 10:17 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Tak včera byl Mikuláš. Já jsem dostala bonbóny a čokoládu. Prosím, neberte tento článek za vytahování. Děkuji. Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Zase změna

4. prosince 2015 v 15:42 | Miranda Blue
Ahoj! Včera jsem psala na můj Tento Blog, že bude o Monster High, ale dnes jsem si uvědomila, že nevím co mám o MH psát. Pokusila jsem se vymyslet nějaké moje nápady na články o MH, ale nic jsem nevymyslela. Já nevím co mám o MH psát. Tak můj Blog bude o The Sims. Souhlasíte se změnou? Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli. Nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Monster High

3. prosince 2015 v 14:30 | Miranda Blue
Ahoj! Návštěvnice mého Blogu Piera, by byla raději, kdybych Blogovala o Monster High. Nevím jaké články už mám z Monster High psát, ale pokusím se vymyslet nějaké články o Monster High. Piero, děkuji Ti, že jsi mi napsala, že by Jsi byla raději, kdybch Blogovala o MH. Souhlasíte se změnou? Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli. Nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Moje obrázky ze hry The Sims moje Siminky jedí zmrzlinu

1. prosince 2015 v 15:01 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Dnes jsem se rozhodla dát na svůj Blog moje obrázky ze hry The Sims, jak jedí zmrzlinu. Tam, kde moje Siminky bydlí, stál dům který vyrobila asi firma, která vyrábí hru The Sims, já jsem ho zbourala a postavila jsem nový dům, do kterého se moje Siminky nastěhovaly. A dům jsem přejmenovala na Horákovy. Prosím, neberte za vytahování že mám hru The Sims, sadu The Sims 1 a sadu The Sims 2. Děkuji. Obrázky jsem zmenšila.
Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli. Nemusíte si ho číst, ale děkuji.