Vítejte na mém Blogu! Můj tento Blog byl o Monster High, ale potom jsem změnila téma na The Sims a potom jsem znovu změnila téma na Monster High, ale nechala jsem téma The Sims. Děkuji za každou návštěvu a každý komentář! Nemusíte na můj Blog chodit a nemusíte na můj Blog psát komentáře, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Duben 2016

Můj Let's Play The Sims 4 s Míšou Kopretinovy Daniela si našla práci

29. dubna 2016 v 14:35 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Natočila jsem Let's Play The Sims 4, ze začátku jsem hrála s mojí sestřenicí Míšou, ale Míša musela jít domů a tak jsem hrála za Míšu. Prosím, neberte za vytahování, že mám hru The Sims 4, rozšíření Hurá Do Práce, sadu 1 a 2. Děkuji.
Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Moje video fotky mojí Ghoulie

25. dubna 2016 v 19:34 | Miranda Blue |  Moje Monsterky
Ahoj! Vyfotila jsem mojí Ghoulií a vytvořila jsem prezentaci na YouTube.
Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Můj Blog bude zase o Monster High

25. dubna 2016 v 19:28 | Miranda Blue
Ahoj! Tak jsem se rozhodla, že můj Blog bude znovu o Monster High, bude i o The Sims. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Můj Let's PlayThe Sims 4 vyrábění domácnosti Rambouskových

21. dubna 2016 v 15:31 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Natáčela jsem The Sims 4 Let's Play a vyráběla jsem si domácnost Rambouskových Prosím, neberte za vytahování, že mám hru The Sims 4, rozšíření Hurá Do Práce, sadu 1 a 2. Děkuji.
Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Tvoje Tvář Má Známý Hlas

18. dubna 2016 v 15:25 | Miranda Blue
Ahoj! Díváte se na Tvoje Tvář Má Známý Hlas? Já ano. Minulou sobotu si Hana Holišová vylosovala Michaela Jacksona a potom v sobotu zpívala Michaelovu písničku. Hana Holišová zpívala písničku Thriller. Moc se mi to líbilo, Hana Holišová to nádherně zazpívala a nádherně zatancovala. Všichni byli taky výborní, také se mi líbilo vystoupení ostatních, bylo to nádherné. Všichni umějí výborně tančit a zpívat a moc se mi to líbí. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Můj Let's Play The Sims 4 Horákovy Jarní Výzva 2016 2 a rekonstrukce

18. dubna 2016 v 15:14 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Natáčela jsem Let's Play The Sims 4. Prosím, neberte za vytahování, že mám hru The Sims 4, rozšíření Hurá Do Práce, sadu 1 a 2. Děkuji.
Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Janet Jackson by chtěla mít miminko

8. dubna 2016 v 13:05 | Miranda Blue |  Michael Jackson a rodina Jacksonových
Ahoj! Janet Jackson dala na YouTube video, kde řekla, že posouvá svoje Tour Unbreakable. Janet už jednou svoje turné posouvala, protože musela jít na operaci hlasivek. Zatím nevím, jestli Janet už na té operaci byla nebo ještě ne, ale přeji Janet at' se uzdraví! Ale Janet ted' odkládá svoje turné, protože by se svým manželem chtěla mít miminko. Janet řekla, že se budu snažit uspořádat a dokončit svoje Unbreakable Tour. Já Janet přeji miminko a hodně štěstí zdraví Janet, jejímu manželovi, miminku a celé rodině Jacksonových! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Můj The Sims 4 Let's Play Horákovy Jarní Výzva 2016

1. dubna 2016 v 15:01 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Natočila jsem The Sims 4 Let's Play a v tomto Let's Playi jsem hrála za mojí domácnost Horákových. Prosím, neberte za vytahování, že mám hru The Sims 4, rozšíření Hurá Do Práce, sadu 1 a 2. Děkuji.
Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!