Vítejte na mém Blogu! Můj tento Blog byl o Monster High, ale potom jsem změnila téma na The Sims a potom jsem znovu změnila téma na Monster High, ale nechala jsem téma The Sims. Děkuji za každou návštěvu a každý komentář! Nemusíte na můj Blog chodit a nemusíte na můj Blog psát komentáře, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Leden 2017

Tlapky

29. ledna 2017 v 10:21 | Miranda Blue |  Křečci
Ahoj! Dnes napíšu o křeččích tlapkách. Přední mají čtyři prsty a zakrnělý palec. Zadní má pět prstů. Na prstech mají křečci drápky. Drápky, podobně jako zuby pořád rostou, když přerostou, prosím, navštivte veterináře! Děkuji! Křeček má malé, ale rychlé tlapky. Může na nich panáčkovat, mýt je a hrabat. Je to úžasné, jak to všechno Bůh vytvořil! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Pěkné překvapení v restauraci

28. ledna 2017 v 10:14 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Tak jsme byli zase v restauraci. S mamkou a tat'kou. A byli tam i Maky a Lukáš. Tak jsme si sedli k nim, oni už byli po večeři. Bylo to pěkné překvapení. Tak jsme si povídali o křečcích a tak. Maky a Lukáš nám ukázali na mobilu fotky jejich křečků Stevea, Karla a Lojzy a já jsem jim taky ukázala fotky mojí Bobby. Děkuji Vám, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Restaurace

25. ledna 2017 v 17:27 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Tak dnes jsem byla s tetou, sestřenicemi a mamkou v restauraci. Bylo to hezké. Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Dnešní den

21. ledna 2017 v 19:13 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Tak dnes měla moje mamka narozeniny. Hodně štěstí a zdraví! Přišla teta a má sestřenice Míša a tak jsme všichni mamce přáli. No, všichni ne, Maky se musela učit, tak příště. Míša si pohladila Bobby. Potom šla Míša za kamarádkou Janou. Bobby ted' jezdí na kolečku. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemsíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

S Bobby u babičky

20. ledna 2017 v 17:17 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Dnes jsme byly s Bobby u babičky. Bobby jezdila na kolečku a hrála si. Bylo to hezké. Bobby je hyperaktivní, jako všichni moji křečci. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Také děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Život s křečkem

17. ledna 2017 v 15:00 | Miranda Blue |  Křečci
Ahoj! Křečci v noci jezdí na kolečku. Ve dne spí. Také rádi lezou, hrabou a hrají si. Jsou roztomilí. Betty a Amy byly aktivní. I moje Bobby je aktivní. Když jsem si koupila Betty a Amy, tak hned první noc jezdily na kolečku. Bobby je ještě malinká, ta první noc nejezdila na kolečku, ale v sobotu ano. A zalíbilo se jí to. Jezdí pravidelně. Doporučuji koupit pro křečka kolečko. Prosím, každý den kontrolujte, jestli má Váš křeček dostatek jídla a neděste se jestli už tam má málo, křečci totiž mají lícní torby. Když toho jídla bude mít málo tak mu prosím přidejte. Také mu prosím dávejte každý den novou vodu. Křečci si samozřejmě dělají hnízdečko. Nahrabou si piliny do domečku. Jsou šikovní. Mají velmi rychlé tlapky. Tlapkami se křečci myjí. Křečci se myjí několikrát denně. Mají hmatové vousky. Je to úžasné, jak je Bůh vytvořil, nejen křečky, ale všechno. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Batolata v The Sims 4

15. ledna 2017 v 15:52 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! Nová aktualizace přinesla do The Sims 4 batolata! Také jsou tam nové věci pro batolata. Batolata si můžou hrát s hračkami. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji! Děkuji, že komentujete, nemusíte tento řlánek komentovat, ale děkuji! Přeji Vám hezký den!

Novinky

13. ledna 2017 v 16:27 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj. Přeji Vám hezký nový rok, at' jste zdraví a št'aštní. Hned 1. ledna mi zemřela moje milovaná křeččice Amy. Taky měla nádor jako Betty. Bylo to moc smutné. Tak jsme jí šli pohřbít do lesa a někdy tam chodím. Mám Vás moc ráda holky! Tak jsme si 7. ledna koupili novou křeččici Bobby. Je to taky džungarský křečík, jako byly Amy a Betty, ale je bílá. Děkuji Vám, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Také děkuji za každý komentář, nemusíte tento článek komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!