Vítejte na mém Blogu! Můj tento Blog byl o Monster High, ale potom jsem změnila téma na The Sims a potom jsem znovu změnila téma na Monster High, ale nechala jsem téma The Sims. Děkuji za každou návštěvu a každý komentář! Nemusíte na můj Blog chodit a nemusíte na můj Blog psát komentáře, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Únor 2017

Jaro

27. února 2017 v 14:24 | Miranda Blue
Ahoj. Venku je hezky a svítí Slunce. Je vidět, že už je, nebo bude jaro. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

O mém křečkovi Bobby

23. února 2017 v 16:36 | Miranda Blue |  Křečci
Ahoj. Ted napíšu o mém křečkovi Bobby. Bobby je z Chovné stanice Syrius.
Jméno: Bobby
Narození: 10. listopadu 2016
Úmrtí: -
Příčina: -
Matka: Ximonka Syrius
Otec: Xio Pity
Děti: Nemá
Sourozenci: 2 sestry
Má ráda: Kolečko, jídlo
Oblíbené jídlo: Oříšky
Druh křečka: Džungarský, perlově zbarvený
Barva srsti: Bílá
Bříško: Bílé
Povaha: Velmi přátelská, aktivní
Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

O mém křečkovi Amy

23. února 2017 v 16:24 | Miranda Blue |  Křečci
Ahoj! Ted píšu o mém křečkovi Amy.
Jméno: Amy
Narození: Říjen 2016
Úmrtí: Leden 2017
Příčina: Rakovina (Amy měla nádor za ouškem, také ho nešlo operovat)
Matka: Neznámá
Otec: Neznámý
Děti: Neměla
Sourozenci: Neznámí
Měla ráda: Kolečko a jídlo
Oblíbené jídlo: Slunečnicová semínka
Druh křečka: Džungarský, agouti
Barva srsti: Hnědo-šedá
Bříško: Bílé
Povaha: Přátelská, hyperaktivní
Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte tento článek komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

O mém křečkovi Betty

23. února 2017 v 16:14 | Miranda Blue |  Křečci
Ahoj. Dnes píšu o mém křečkovi Betty.
Jméno: Betty
Narození: Leden 2016
Úmrtí: 16. prosince 2016
Příčina: Rakovina (měla u lícní torby nádor, abces a prolaps, který nešel operovat)
Matka: Neznámá
Otec: Neznámý
Děti: Žádné
Sourozenci: Neznámí
Měla ráda: Kolečko, jídlo
Oblíbené jídlo: Slunečnicová semínka a jahody
Druh křečka: Džungarský, agouti
Barva srsti: Hnědo-šedá
Bříško: Bílé
Povaha: Velmi přátelská, hyperaktivní
Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Lícní torby a zoubky

20. února 2017 v 14:41 | Miranda Blue |  Křečci
Ahoj! Do lícních toreb si křečci dávají jídlo a materiál na stavbu hnízdečka. Křeččí zoubky rostou pořád, proto si je křečci musí obrušovat. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

The Sims 4 týden s trojitým posílením vzathů

17. února 2017 v 12:34 | Miranda Blue |  The Sims
Ahoj! V The Sims 4 je nová aktualizace, týden s trojitým posílením vztahů. Zavolejte Simince Jasmine Holiday a poproste jí o posílení vztahů. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Chtěla bych se nechat pokřtít

13. února 2017 v 15:49 | Miranda Blue
Ahoj! Nejsem pokřtěná, ale chtěla bych se nechat pokřtít. Je to můj velký sen. Mám ráda Boha i své bližní, chtěla bych být s Bohem pořád. Chtěla bych být opravdová křest'anka. Moc se trápm, napsala jsem i dotaz na Víru. Už se moc těším, až se dám pokřtít. Pokud' jste také chcete nechat pokřtít dávám Vám radu: BUD'TE TRPĚLIVÍ! BŮH VÁS MÁ RÁD! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Včera

11. února 2017 v 9:11 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Včera jsem byla u tety a u mých sestřenek. Maky nejdříve, nebyla doma, jela ze školy, ale potom přijela. Potom přišel i Lukáš a strejda. Koukali jsme se na televizi, povídali jsme si. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

To je úžasné, co všechno Bůh vytvořil

8. února 2017 v 14:57 | Miranda Blue
Ahoj! Když se kouknete kolem sebe vidíte nádheru. Vidíte tolik úžasných věcí. Je to úžasné, co Bůh vytvořil. Podívejte na ostatní lidi, zvířata, rostliny, nebe, to vše okolo nás. Je tak úžasné, jak to všechno Bůh dokonale propracoval, třeba člověka. Něco o sobě ani nevíme. Je to tak úžasné a dokonalé. Mám ráda Boha a všechno co Bůh vytvořil! Moje nejoblíbenější zvířata jsou křečci. Jsou tak roztomilí! A také jsou dokonalí! Všechno je tak dokonalé! A moře, pláže. Ovoce, zelenina, obilniny abysme měli co jíst. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Návštěva

5. února 2017 v 8:30 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Včera jsme nakupovali a potom jsme se stavili k tetě a k mým sestřenicím. Maky mi ukázala svého křečka Stevea, Steve zbělal. Tak jsem si Stevea pohladila. Povídali jsme si o křečcích. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. PPřeji Vám hezký den!

The Sims slaví 17. narozeniny

5. února 2017 v 8:26 | Miranda Blue |  The Sims
Zdroj: https://www.thesims.com/cs_CZ/news/sims-17-anniversary

Ahoj! Hra The Sims slaví 17 narozeniny! Ve čtvrtek byla nová aktualizace. Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji.