Vítejte na mém Blogu! Můj tento Blog byl o Monster High, ale potom jsem změnila téma na The Sims a potom jsem znovu změnila téma na Monster High, ale nechala jsem téma The Sims. Děkuji za každou návštěvu a každý komentář! Nemusíte na můj Blog chodit a nemusíte na můj Blog psát komentáře, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Březen 2017

Recept na marcipánová Velikonoční vajíčka

31. března 2017 v 13:14 | Miranda Blue
Ahoj! Dnes jsem si pro Vás připravila recept na marcipánová Velikonoční vajíčka.
Ingredience:
marcipán,
kakao
a trubičky na zdobení dortů atd.
Postup:
Z marcipánu vymodelujeme vajíčka. Potom to posypeme kakaem a nakonec to ozdobýme trubičkami.
Dobrou chut'!
Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli a že komentujete, nemusíte komentovat a číst si ho, ale děkuji.

V nemocnici

24. března 2017 v 20:29 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Před 3 dny mě začalo bolet břicho a tak jsem včera byla u paní doktorky. Ta mě poslala do nemocnice na chirurgii a ti mě zase poslali na ultrazvuk. Tam neviděli slepé střevo, byla jsem z toho překvapená, ale paní doktorka říkala, že když to není zánět tak tam vidět není. Ted' už mi je lépe. Děkuji, že jste si tento článek přečetli a že hokomentujete, nemusíte si ho číst a komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den a at' do nemocnice ani k doktorovi nemusíte!

Co dělají křečci ve volné přírodě

20. března 2017 v 13:27 | Miranda Blue |  Křečci
Ahoj. Křečci si ve volné přírodě vyhrabávají nory. V noci hledají jídlo a ve dne spí. Děkuji, že komentujete a že jste si tento článek přečetli, nrmusíte si ho číst a komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Jaro už se blíží

14. března 2017 v 19:36 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Tak jaro už se blíží. Těším se na Velikonoce - připomeneme si smrt a zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Včera jsem byla s Bobby na zahradě. Bylo hezky. Svítilo Slunce a už kvetly sněženky a bledulky. Je to úžasné, jak to Bůh vytvořil. Už mám i jarní náladu. Také máte jarní náladu? Už cítím, že už je nebo se blíží jaro. Děkuji, že jste si tento článek přečetli a že komuntujete, nemusíte si ho číst a komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký večer!

Bobby slaví pět měsíců

10. března 2017 v 9:16 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Dnes moje křeččice Bobby slaví pět měsíců! Narodila se přesně 10. 11. 2016 v Chovné Stanici Syrius. Koupili jsme si jí v lednu, protože nám zemřela moje milovaná křeččice Amy. Přeji Bobby, aby u nás byla št'astná, aby byla zdravá a pořád taková veselá křeččice! Prosím, neberte tento článek za vytahování. Děkuji. Děkuji, že jste si tento článek přečetli a že komentujete, nemusíte si ho číst a komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Včera

7. března 2017 v 13:12 | Miranda Blue |  Můj Deník
Ahoj! Včera jsme byly s maminkou a babičkou v restauraci. Já jsem si dala smažený sýr, hranolky a kečup a babička a mamka Thajskou omáčku s rýží. Prosím, neberte to za vytahování. Děkuji. Potom jsme byly ve zverimexu. Byli tam králíci, morčata, myši, ale křečky tam neměli. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

I křečci mohou švitořit

4. března 2017 v 8:46 | Miranda Blue |  Křečci
Ahoj! Dnes si maminka hrála s křečkem Bobby a Bobby švitořila. Já jsem to slyšela už i u Betty a Amy. Tak i křečci mohou švitořit. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký!

Můj Blog bude mít narozeniny

2. března 2017 v 17:10 | Miranda Blue
Ahoj! Pátého března bude mít můj Blog narozeniny. Bude mít čtyři roky. Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji.