Vítejte na mém Blogu! Můj tento Blog byl o Monster High, ale potom jsem změnila téma na The Sims a potom jsem znovu změnila téma na Monster High, ale nechala jsem téma The Sims. Děkuji za každou návštěvu a každý komentář! Nemusíte na můj Blog chodit a nemusíte na můj Blog psát komentáře, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Michael Jackson a rodina Jacksonových

Miminko Janet se bude jmenovat Michael

23. listopadu 2016 v 19:30 | Miranda Blue
Miminko Janet Jackson se bude jmenovat Michael. Podle Dailymail.co.uk http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3944320/Janet-Jackson-pay-tribute-brother-Michael-names-baby.html
Přeji Vám hezký den! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Před 7 lety zemřel Michael Jackson

25. června 2016 v 12:00 | Miranda Blue
Ahoj. Před 7 lety zemřel Michael Jackson. Odpočívej v pokoji, Michaeli! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji.

Janet Jackson by chtěla mít miminko

8. dubna 2016 v 13:05 | Miranda Blue
Ahoj! Janet Jackson dala na YouTube video, kde řekla, že posouvá svoje Tour Unbreakable. Janet už jednou svoje turné posouvala, protože musela jít na operaci hlasivek. Zatím nevím, jestli Janet už na té operaci byla nebo ještě ne, ale přeji Janet at' se uzdraví! Ale Janet ted' odkládá svoje turné, protože by se svým manželem chtěla mít miminko. Janet řekla, že se budu snažit uspořádat a dokončit svoje Unbreakable Tour. Já Janet přeji miminko a hodně štěstí zdraví Janet, jejímu manželovi, miminku a celé rodině Jacksonových! Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Mých 9 nejoblíbenějších písní od Michaela Jacksona

27. března 2016 v 11:55 | Miranda Blue
Ahoj! Rozhodla jsem se napsat, kterých 9 písní jsou moje nejoblíbenější od Michaela Jacksona. Jsou to moje nejoblíbenější písně, samozřejmě že každý může mít rád jiné.
Black Or White,
One More Chance,
Will You Be There,
Thriller,
Don't Stop Till You Get Enought,
They Don't Care About Us,
Wanna Be Startin Something,
Human Nature
a A Place Wihout No Name.
Děkuji že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!
 
 

Reklama