Vítejte na mém Blogu! Můj tento Blog byl o Monster High, ale potom jsem změnila téma na The Sims a potom jsem znovu změnila téma na Monster High, ale nechala jsem téma The Sims. Děkuji za každou návštěvu a každý komentář! Nemusíte na můj Blog chodit a nemusíte na můj Blog psát komentáře, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Můj Deník

Pátek

13. října 2017 v 19:57 | Miranda Blue
Ahoj! Tak dnes už je zase pátek. Píšu si se svými kamarádami. Přeji Vám hezký den!

Bobby umřela

25. září 2017 v 12:38 | Miranda Blue
Ahoj! Bobby umřela 23.9. Ani nevím proč. Byl to můj miláček. Pohřbili jsme jí na zahradě. Bobby, mám Tě moc ráda a nikdy na Tebe nezapomenu! Přeji Vám hezký den!

Červánky

19. srpna 2017 v 20:15 | Miranda Blue
Ahoj. Ted jsou vidět krásné červánky. Moc se mi líbí. Je úžasné, jak to Bůh vytvořil. Přeji Vám hezký večer!

Fotbal

8. srpna 2017 v 21:38 | Miranda Blue
Ahoj, dávají fotbal a já se dívám. Hraje Madrid a Manchester. Přeji Vám hezký večer!

S Bobby u veterinářky

16. července 2017 v 9:29 | Miranda Blue
Ahoj! Tak jsme byli 10. a 12. s Bobby u veterinářky, protože Bobby měla lysinu. Paní veterinářka říkala, že to nejspíš bude alergie, tak jí píchla injekci s antihistiminiky. Na kontrolu jsme měli jít 12. a tak jsme šli, trochu se to zlepšilo, ale paní veterinářka jí přece jen píchla něco proti parazitům. No a když jsem Bobby fixovala, tak mně kousla, takže mi na to paní veterinářka dala náplast. Přeji Vám hezký den!

24. 6. 2017

25. června 2017 v 11:47 | Miranda Blue
Ahoj, včera jsem byla u tety a mých sestřenic a plavali jsme. Přeji Vám hezký den!

1. letní den

21. června 2017 v 14:28 | Miranda Blue
Ahoj! Takže dnes je 1. letní den. Léto mám moc ráda. Už je teplo a je hezky. Někdy chodím ven i s Bobby. Přeji Vám hezký den!

Na zahradě s Bobby

9. června 2017 v 13:06 | Miranda Blue
Ahoj! Včera jsem byla na zahradě s Bobby. Fotila jsem í u květin. Bylo to hezké. Přeji Vám hezký den! Ahoj!

Včera

4. června 2017 v 12:47 | Miranda Blue
Ahoj! Včera jsem byla u mých sestřenic Maky a Míši. A koupali jsme se. Potom tam přišel veterinář, naočkovat králíky. Prosím, neberte tento článek za vytahování. Přeji Vám hezký den!

Dnešní hezký den

19. května 2017 v 19:24 | Miranda Blue
Ahoj! Dnes jsem byla na zachradě i s Bobby. Bobby panáčkovala. Bylo to roztomilé. Přeji Vám hezký den!

Dnešní květnový den

8. května 2017 v 19:14 | Miranda Blue
Ahoj! Dnes bylo hezky, ale i zataženo. Byla jsem venku a potom bylo yataženo, tak jsem byla doma a hrála jsm The Sims a hrála jsem si s křečkem, Přeji Vám hezký den!

Neděle

3. května 2017 v 14:34 | Miranda Blue
Ahoj! V neděli přišla Míša. Povídaly jsme si apotom jsme šli i s tat'kou opékat. Potom přišly i mamka a teta. Bylo to pěkné. Přeji Vám hezký den!

Bobby má narozeniny

10. dubna 2017 v 15:13 | Miranda Blue
Ahoj! Dnes má Bobby narozeniny. Má půl roku. Bobby, přeji Ti abys byla zdravá a št'astná. Děkuji, že jste si tento článek přečetli a že komentujete, nemusíte si ho číst a komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Opékání s Bobby

2. dubna 2017 v 19:27 | Miranda Blue
Ahoj! Včera jsme opékali. Byla s námi i Bobby. Je to poprvé co s námi Bobby opékala. Pamatuji si, jak s námi opékala i Betty. Bylo to hezké. Dala jsem Bobby ochutnat opečený brambor a Bobby chutnal. Bylo docela teplo, už je jaro. A v létě bude ještě tepleji. Už se těším na léto. Opékání bylo hezké a už se těším až zase budeme s Bobby opékat! Děkuji, že jste si tento článek přečetli a že komentujete, nemusíte si ho čísta komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Venku je nádherně

1. dubna 2017 v 11:15 | Miranda Blue
Ahoj! Venku je poslední dobou nádherně. Byli jste venku? Já ano i s Bobby. Ptáčkové zpívají a svítí Slunce. Je to nádhera, jak to Bůh vytvořil. Je vidět, že už je jaro. Dnes ještě půjdu ven. Děkuji, že jste si tento článek přečetli a komentujete, nemusíte si ho číst a komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

V nemocnici

24. března 2017 v 20:29 | Miranda Blue
Ahoj! Před 3 dny mě začalo bolet břicho a tak jsem včera byla u paní doktorky. Ta mě poslala do nemocnice na chirurgii a ti mě zase poslali na ultrazvuk. Tam neviděli slepé střevo, byla jsem z toho překvapená, ale paní doktorka říkala, že když to není zánět tak tam vidět není. Ted' už mi je lépe. Děkuji, že jste si tento článek přečetli a že hokomentujete, nemusíte si ho číst a komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den a at' do nemocnice ani k doktorovi nemusíte!

Jaro už se blíží

14. března 2017 v 19:36 | Miranda Blue
Ahoj! Tak jaro už se blíží. Těším se na Velikonoce - připomeneme si smrt a zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Včera jsem byla s Bobby na zahradě. Bylo hezky. Svítilo Slunce a už kvetly sněženky a bledulky. Je to úžasné, jak to Bůh vytvořil. Už mám i jarní náladu. Také máte jarní náladu? Už cítím, že už je nebo se blíží jaro. Děkuji, že jste si tento článek přečetli a že komuntujete, nemusíte si ho číst a komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký večer!

Bobby slaví pět měsíců

10. března 2017 v 9:16 | Miranda Blue
Ahoj! Dnes moje křeččice Bobby slaví pět měsíců! Narodila se přesně 10. 11. 2016 v Chovné Stanici Syrius. Koupili jsme si jí v lednu, protože nám zemřela moje milovaná křeččice Amy. Přeji Bobby, aby u nás byla št'astná, aby byla zdravá a pořád taková veselá křeččice! Prosím, neberte tento článek za vytahování. Děkuji. Děkuji, že jste si tento článek přečetli a že komentujete, nemusíte si ho číst a komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Včera

7. března 2017 v 13:12 | Miranda Blue
Ahoj! Včera jsme byly s maminkou a babičkou v restauraci. Já jsem si dala smažený sýr, hranolky a kečup a babička a mamka Thajskou omáčku s rýží. Prosím, neberte to za vytahování. Děkuji. Potom jsme byly ve zverimexu. Byli tam králíci, morčata, myši, ale křečky tam neměli. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!

Včera

11. února 2017 v 9:11 | Miranda Blue
Ahoj! Včera jsem byla u tety a u mých sestřenek. Maky nejdříve, nebyla doma, jela ze školy, ale potom přijela. Potom přišel i Lukáš a strejda. Koukali jsme se na televizi, povídali jsme si. Děkuji, že jste si tento článek přečetli, nemusíte si ho číst, ale děkuji. Děkuji, že komentujete, nemusíte komentovat, ale děkuji. Přeji Vám hezký den!
 
 

Reklama